ثبت نام هنرستان فنی وحرفه ای اصناف
۱۳۹۱/۰۹/۱۵
پیشگیری وکنترل دیابت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵

همکار گرامی:اطلاعات شما توسط اتحادیه بصورت رایگان در سایت اطلاع رسانی لیمو ثبت گردید.لطفا جهت تکمیل اطلاعات خود به آدرس www.lemo.ir مراجعه نمایید.ممکن است اطلاعات شما قبلا توسط اتحادیه و نمایندگان لیمو در سایت ثبت شده باشد. برای اطلاع از این موضوع نام واحد/فروشگاه خود و یا تلفن خود را جستجو کرده در صورتیکه اطلاعات مکانی شما نیاز به ویرایش داشت از قسمت« تکمیل مشخصات » اطلاعات خود را بطور کامل وارد کرده و دکمه ثبت اطلاعات را بزنید تا در اسرع وقت اطلاعات شما اصلاح یا ویرایش شوند.

درباره سایت

لیمو به عنوان بزرگترین سایت جامع اطلاعات مکانی خاورمیانه در شهر شیراز موتور جستجوگر رایگان (( هم برای ثبت نام کنندگان هم برای کاربران )) جهت ثبت اطلاعات مشاغل ، شرکت ها ، بانک ها ، ادارات ، خدمات و اماکن تاریخی مذهبی شهر شیراز در شبکه وب جهانی می باشد.

راهنمای استفاده از سایت

ابتدای برروی لینک سایت لیمو (در قسمت  بالا وسمت راست سایت اتحادیه )کلیک نمایید تا وارد سایت لیمو شوید

 سپس وارد صفحه اصلی سایت لیمو شده و از منوی بالای صفحه قسمت جستجو میتوانید نوع جستجوی خود را براساس نام صاحب مغازه – تلفن –آدرس – نام شغل مورد نظر و … انتخاب کنید. روی گزینه مورد نظر خود کلیک کنید

 

 

در کادر خالی که وسط صفحه باز می شود نام مغازه ، شغل یا کالای مورد نظر خود را نوشته مثلا : شلوار زند ( یعنی کلیه مطالبی که دارای کلمه شلوار و زند باشند را جستجو کن ) و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

با زدن دکمه جستجو لیستی از مکانهای ثبت شده در سایت باز می شود که شما می توانید با کلیک بر هر کدام به صفحه اصلی مغازه وارد شده و اطلاعات کاملتری را ببینید.

با کلیک بر هر کدام مثلا فروشگاه نوین صفحه اصلی فروشگاه همراه با اطلاعات کامل ( نام – تلفن – آدرس مکان – نام صاحب – نوع فعالیت و ساعات کاری فروشگاه را بهمراه کروکی مکان) بر روی نقشه به شما نشان داده خواهد شد.

شما همچنین می توانید نتیجه جستجوی خود را بر روی نقشه ببینید. برای اینکار از قسمت «جستجوی نقشه» مثلا گزینه اول «جستجو بر اساس مکان» را انتخاب کنید تا کادری شبیه عکس بعد ببینید.

برای دیدن اطلاعات بر روی نقشه در کادر اول نام بلوار یا خیابان مثلا: پاسداران و در کادر دوم نام شغل یا حرفه مورد نظر خود مثلا : بیمه را بنویسید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

پس از آن نقشه ای از محدوده مکانی که انتخاب کرده اید باز شده و تمامی دفاتر بیمه که در محدوده خیابان پاسداران ثبت شده به شکل بالن های رنگی بر روی آن نمایش داده می شود. قسمتهایی که حجم دفاتر بیشتر است بصورت دایره های رنگی مشاهده می شود که با کلیک یا نزدیکتر شدن به آنها بالن های بیشتری مشاهده خواهید کرد. ضمنا با کلیک بر هر بالن اطلاعات بیشتری از مکان مورد نظر مشاهده می کنید.

اگر از منوی بالای سایت قسمت جستجوی نقشه گزینه دوم «نمایش تراکم مشاغل» را کلیک کنید ، عکس سمت راست را بصورت ۴کادر رنگی مشاهده خواهید کرد.در کادر اول نام بلوار یا خیابان مثلا ملاصدرا را نوشته و در ۳کادر بعدی ۳فعالیت(شغل) مختلف مثل رایانه -پوشاک و صوتی را بنویسید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

نقشه ای همانند این تصویر نمایش داده می شود که شغلهای انتخابی شما بصورت بالنهایی با سه رنگ مختلف نشان داده می شود. در اینجا هم مثل قبل می توانید با کلیک بر هر بالن اطلاعات بیشتری از مکان مورد نظر بدست آورید.

برای دستیابی به امکانات بیشتر سایت لیمو از منوی بالای صفحه اصلی روی گزینه «خدمات ویژه» کلیک کنید تا شبیه تصویر گزینه های موجود در آن را ببینید. با کلیک بر هر کدام وارد صفحه دیگری خواهید شد.با انتخاب ویترین D3 وارد فروشگاه مجازی لیمو خواهید شد. در صفحه« تخفیفات» کالاهای ارزان قیمت یا دارای تخفیف ، در صفحه «کالای ویژه» عکس کالاهای خاص و ویژه هر فروشگاه و در صفحه «مشاغل ویژه» ، اطلاعات شغلهای سیار را خواهید دید.

مثلا با کلیک بر گزینه«تخفیفات» وارد صفحه تخفیفات خواهید شد و کالاهایی که قیمت مناسب داشته یا در ایام خاصی تخفیف دارند را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر هر کدام وارد صفحه اصلی فروشگاه یا مغازه شده و اطلاعات کاملتری دریافت میکنید.

شما همچنین می توانید اطلاعات خود را بصورت رایگان در لیمو ثبت کنید. برای اینکار از قسمت « تجارت خود را رایگان در لیمو ثبت کنید» وارد صفحه ورود اطلاعات شده و طبق راهنما اطلاعات مکانی خود را وارد کرده و در نهایت دکمه ثبت اطلاعات را بزنید. اطلاعات شما بررسی شده و پس از تایید در سایت قرار خواهد گرفت.

شما می توانید مستقیما از سایت لیمو وارد وب سایت و پورتال مجمع امور صنفی شیراز شوید. برای اینکار از منوی بالای صفحه اصلی روی گزینه « مجمع امور صنفی » کلیک کنید تا شبیه تصویر گزینه های موجود را ببینید.

ممکن است اطلاعات شما قبلا توسط اتحادیه و نمایندگان لیمو در سایت ثبت شده باشد. برای اطلاع از این موضوع نام واحد/فروشگاه خود و یا تلفن خود را جستجو کرده در صورتیکه اطلاعات مکانی شما نیاز به ویرایش داشت از قسمت« تکمیل مشخصات » اطلاعات خود را بطور کامل وارد کرده و دکمه ثبت اطلاعات را بزنید تا در اسرع وقت اطلاعات شما اصلاح یا ویرایش شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *